Stacionárna UVB fototerapeutická lampa
LUMENICA KN 4006B

LUMENICA KN 4006B

512 

Lumenica KN 4006B je lampa s UVB žiarením s vlnovou dĺžkou 311 nanometrov. Táto lampa je určená pre klinickú i domácu fototerapiu. Je možné ju používať ako ručnú lampu alebo ju umiestniť do stojana, ktorý umožňuje nastaviť optimálny uhol ožarovania. Ožarovacia hlava obsahuje 2 žiarivky Philips (UVB Narrowband Phototherapy lamps).

 

Na sklade (dostupné na objednávku)

Doprava ZDARMA pri objednávke nad 70 € 

  • 30 dní na vrátenie lampy
  • Záruka vrátenia peňazí
Garancia bezpečnej platby

Domáce i profesionálne použitie

Lumenica KN 4006B je určená pre lokálne ožarovanie pri postihnutí väčšej plochy pokožky pri indikácii lupienky, vitiliga a ďalších kožných ochorení. V porovnaní s modelmi KN 4003 má táto lampa o jednu výbojku Philips viac a máte teda väčšiu efektívnu plochu ožiarenia. Ožarovacia hlava neobsahuje hrebeň k prečesávaniu pokožky hlavy. Táto UVB lampa je určená pre klinickú i domáce fototerapiu.

Lumenica ručná UVB lampa

Nastaviteľný uhol ožarovacej hlavy

Lampu je možné používať ako ručnú lampu alebo ju umiestniť do stojana, ktorý umožňuje nastaviť optimálny uhol ožarovania. Nastaviteľná časomiera umožňuje presné a bezpečné stanovenie terapeutickej dávky, pričom si zariadenie pamätá čas poslednej dávky.

Philips UVB výbojky 311 nm

Lampy Lumenica pre fototerapiu sú osadené kvalitnými výbojkami Philips (UVB Narrowband Phototherapy lamps), ktoré poskytujú rovnomerný svetelný tok v úzkom pásme ultrafialového žiarenia s maximálnym výkonom pri vlnovej dĺžke 311 nm.

Lumenica KN 4006B obsah balenia

Indikácie

Pri čom fototerapia pomáha

Kontraindikácie

Kedy fototerapiu neaplikovať

Ďalej pri užívaní liekov s fotosenzibilizujúcim účinkom a pri ochoreniach spôsobujúcich aktívne procesy na pokožke (napr. aktívna tuberkulóza).

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2.5 kg
Rozmery 33 × 24 × 35 cm
Efektívna plocha ožiarenia

104 cm2

Počet výbojok

2

Typ žiarenia

UVB

Výrobce

Kernel Medical Equipment Co.,Ltd

1 recenzia k LUMENICA KN 4006B

  1. Daniel

    Chodím na slané koupele Tomesa, ale je Covid a je to daleko, dal jsem 13 tisíc za lampu a nelituju… funguje to. chronickou lupénku mám skoro 20 let, nevyléčí to, ale pomáhá to moc.

    Lupénka – po celém těle, hlavně záda, ruce, lokty

Show only reviews in Slovenčina (0)

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *