Pri objednávke nad 70 € doprava ZDARMA

Máte otázky? Zavolajte na (+420) 605 196 199

Napíšte nám: info@fotoliecba.sk

Psoriáza vo vlasoch

Psoriáza vo vlasoch postihuje až polovicu všetkých pacientov. Starajte sa o pokožku hlavy.

UVB fototerapia

Špeciálne šampóny

Podpora imunity

UVB fototerapia vo vlasoch

UVB hrebene

Vlasová pokožka je oveľa citlivejšia a potrebuje aj šetrnejšie zaobchádzanie, než koža na povrchu tela mimo ochlpených miest. Tieto miesta sú často väčšinu života skryté pred účinkami slnečného žiarenia, je preto potrebné aj v prípade fototerapie voliť inú dobu osvitu a používať špeciálne UVB hrebene, ktoré vlasy prečešú a zaistia lepšie osvietenie postihnutého miesta. Odporúčame vystaviť vlasovú pokožku fototerapii až po umytí vlasov, zaistíte tak väčší efekt liečby.

Starostlivosť o vlasy

Šampóny a starostlivosť o vlasy

Najčastejšie používané lacné šampóny sú menej kvalitné a obsahujú mnoho dráždivých látok, ktoré môžu nielen dráždiť pokožku, ale aj spôsobovať kožné ochorenie. Zvlášť u ľudí s citlivou pokožkou je nutné predchádzať týmto procesom voľbou vhodnej vlasovej kozmetiky vo forme šetrných šampónov s obsahom liečivých látok, ktoré vlasy nielen zbavia nečistôt, ale aj upokoja pokožku a dodajú potrebné živiny pre úspešnú regeneráciu. Vyberte si pre vás ten najvhodnejší.

Doplnky stravy vo forme kapsúl

Doplnky stravy a tinktúry

Správna životospráva je základ. Ani najlepšie vitamíny vám nepomôžu v liečbe tak efektívne, ako pravidelný prísun chýbajúcich vitamínov, minerálov a bylín, ktoré sú ideálne pre správnu funkciu pečene, obličiek a krvného obehu. Dodajte telu tie správne živiny na postupnú regeneráciu tela.

Komplexné balíčky

Vyberte si cenovo výhodnú kombináciu priamo na telo. Vybrali sme pre vás to najlepšie. Kvalitné UVB lampy v kombinácii s ďalšou formou liečby kožných ochorení ušetria nielen veľa premýšľania, ale aj vašu peňaženku. Domáca kúra v ideálnej kombinácii.

30 dní na vrátenie

Vianočná AKCIA

Chcete vyskúšať liečbu svetlom? Pokiaľ fototerapia nebude účinná, môžete vždy využiť 30-dňovú lehotu na vrátenie lampy LUMENICA bez udania dôvodu.

KN 4003BL UVB hrebeň
Doprava ZDARMA nad 70 €

Zdarma i při vrácení objednávky

30 dní na vrátenie lampy

30 dnů od doručení objednávky

Záruka vrátenia peňazí

Při vrácení lampy do 30 dní

100% Bezpečná platba

Fio banka / MasterCard / Visa