Pri objednávke nad 70 € doprava ZDARMA

Máte otázky? Zavolajte na (+420) 605 196 199

Napíšte nám: info@fotoliecba.sk

Psoriáza na tele

Psoriáza je autoimunitné ochorenie prejavujúce sa lokálnymi zápalmi pokožky. Starajte sa o svoju pokožku s nami.

UVB fototerapia

Kúpele a balzamy

Doplnky stravy

UVB hrebeň na lakte

UVB lampy

Šetrná forma svetloliečby zabráni ďalším kožným defektom. Na rozdiel od klasických solárnych štúdií pracuje svetloliečba s UVB žiarením, ktoré kožu nespaľuje a nespúšťa nežiaducu pigmentáciu. Preniká hlbšie pod povrch kože, kde bráni ďalšiemu vzniku zasiahnutých kožných buniek a podporuje tvorbu tých zdravých. Vyberte si tú najvhodnejšiu.

Kúpeľová soľ z Mŕtveho mora s nevädzou

Kúpele

Povrch tela potrebuje šetrné zaobchádzanie. Odporúčame doplniť svetloliečbu o kvalitné bylinkové alebo soľné kúpele s kombináciou liečivých bylín. Dvadsaťminútový kúpeľ telo uvoľní, zbaví stresu a napätia, liečivé byliny sa dostanú hlbšie do pokožky. Kúpeľ by mal predchádzať samotnú fototerapiu. Vyberte si tú, čo vám najviac vyhovuje.

Balzam a krém na telo

Balzamy na telo

Po kvalitnom kúpeli a bezprostredne po UVB fototerapii je potrebné zabrániť vysušeniu pokožky použitím vhodných krémov a balzamov s prímesou liečivých bylín, ktoré sú známe a vyskúšané už po stáročia. Práve vysušená a podráždená pokožka je jeden z faktorov zväčšovania postihnutého miesta.

Tinktúry a doplnky stravy

Doplnky stravy a tinktúry

Správna životospráva je základ. Ani najlepšie vitamíny vám nepomôžu v liečbe tak efektívne, ako pravidelný prísun chýbajúcich vitamínov, minerálov a bylín, ktoré sú ideálne pre správnu funkciu pečene, obličiek a krvného obehu. Dodajte telu tie správne živiny na postupnú regeneráciu tela.

Komplexné balíčky

Vyberte si cenovo výhodnú kombináciu priamo na telo. Vybrali sme pre vás to najlepšie. Kvalitné UVB lampy v kombinácii s ďalšou formou liečby kožných ochorení ušetria nielen veľa premýšľania, ale aj vašu peňaženku. Domáca kúra v ideálnej kombinácii.

30 dní na vrátenie

Vianočná AKCIA

Chcete vyskúšať liečbu svetlom? Pokiaľ fototerapia nebude účinná, môžete vždy využiť 30-dňovú lehotu na vrátenie lampy LUMENICA bez udania dôvodu.

KN 4003BL UVB hrebeň
Doprava ZDARMA nad 70 €

Zdarma i při vrácení objednávky

30 dní na vrátenie lampy

30 dnů od doručení objednávky

Záruka vrátenia peňazí

Při vrácení lampy do 30 dní

100% Bezpečná platba

Fio banka / MasterCard / Visa