Lumenica KN 4003BL2D profesionálny UVB hrebeň 311 nm
LUMENICA KN 4003BL2D

LUMENICA KN 4003BL2D

434 

Profesionálna lampa Lumenica KN 4003BL2D je ručná fototerapeutická UVB lampa s hrebeňovým nástavcom a batérií pre ľahšie používanie. UVB hrebeň udržuje správnu vzdialenosť od ožarovanej oblasti a umožňuje tiež efektívnu liečbu pokožky hlavy. Batéria s výdržou 70 minút stačí až pre 20 terapeutických dávok bez nabíjania. Lampa obsahuje nastaviteľný časovač dávky ožarovania so záznamom už vykonaných terapií.

 

Na sklade (dostupné na objednávku)

Doprava ZDARMA pri objednávke nad 70 € 

  • 30 dní na vrátenie lampy
  • Záruka vrátenia peňazí
Garancia bezpečnej platby

Profesionálna lampa pre domáce použitie

Lumenica KN 4003BL2D je ručná fototerapeutická UVB lampa s hrebeňovým nástavcom a batérií pre ľahšie používanie. UVB hrebeň udržuje správnu vzdialenosť od ožarovanej oblasti a umožňuje tiež efektívnu liečbu pokožky hlavy. Batéria s výdržou 70 minút stačí až pre 20 terapeutických dávok bez nabíjania

Lumenica UVB s batériou

Záznamy pacientov

Prístroj disponuje funkciou lekárskych záznamov, aby pomohol rýchlo sa zorientovať v predchádzajúcej liečbe jednotlivých pacientov. Prachotesnosť a vodotesnosť je certifikovaná na stupeň IP22, takže je možné využívať lampu aj v domácom prostredí. Nástavec v tvare hrebeňa umožňuje terapiu aj vo vlasoch a zároveň udržuje optimálnu vzdialenosť ožarovača od pokožky.

Philips UVB výbojky 311 nm

Lampy Lumenica pre fototerapiu sú osadené kvalitnými výbojkami Philips (UVB Narrowband Phototherapy lamps), ktoré poskytujú rovnomerný svetelný tok v úzkom pásme ultrafialového žiarenia s maximálnym výkonom pri vlnovej dĺžke 311 nm.

Lumenica UVB s batériou
Pri čom fototerapia pomáha

Kontraindikácie

Indikácie

Kedy fototerapiu neaplikovať

Ďalej pri užívaní liekov s fotosenzibilizujúcim účinkom a pri ochoreniach spôsobujúcich aktívne procesy na pokožke (napr. aktívna tuberkulóza).

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1.5 kg
Rozmery 42 × 18 × 8 cm
Efektívna plocha ožiarenia

48 cm2

Počet výbojok

1

Typ žiarenia

UVB

Výrobce

Kernel Medical Equipment Co.,Ltd

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Show only reviews in Slovenčina ()

Pridajte prvú recenziu pre “LUMENICA KN 4003BL2D”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *